wentylator

Dlaczego warto wymieniać stare wentylatory szczytowe na BF50?

W każdym budynku inwentarskim wentylatory szczytowe odgrywają niezwykle istotną rolę, dbając o właściwą cyrkulację powietrza. Ich głównym zadaniem jest szybkie przewietrzanie i obniżanie zbyt wysokich temperatur panujących w budynku. Od niedawna na rynku dostępny jest wentylator BF50 marki Skov, który wyróżnia się wieloma zaletami. Dlaczego warto wymienić stary wentylator szczytowy na BF50? Sprawdź to w naszym artykule – zachęcamy do przeczytania!

Cechy i zalety wentylatora BF50

Wentylator BF50 wyróżnia się wysoką wydajnością, jest niekorozyjny, efektywnie energetyczny oraz ma stabilne ciśnienie. To kilka bardzo istotnych cech, które wpływają na to, że jest to najlepszy wentylator dedykowany fermom drobiu. Ponadto ma wiele zalet. Jedną z nich jest łatwy montaż.  Wentylator BF50 dostarczany jest już jako zmontowany produkt  i doskonale wpasuje się do istniejących już 50-calowych otworów.

Wentylator BF50 to doskonały wybór do budowy tuneli i kurników z wentylacją typu Combi-Tunnel. Jego atutem jest również to, że występuje w wielu wariantach – bezstopniowych (0-100%) i tradycyjnych (ON/OFF). Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć go z innymi wentylatorami pochodzącymi z rodziny BlueFan.

Jaki wentylator do kurnika?

Wentylacja to element, którego nie może zabraknąć w żadnym budynku inwentarskim. Odpowiada ona za stałą regulację wilgotności i temperatury, a także za usuwanie nadmiaru pary wodnej, niebezpiecznych gazów, zapyleń i różnych chorobotwórczych drobnoustrojów. Jeśli o to nie zadbamy, to stan zdrowia zwierząt nie będzie najlepszy – ponadto na pewno zauważymy pogorszenie wyników produkcyjnych i jakości produkcji. Dlatego warto o to zadbać i zdecydować się na wentylator BF50, który jest najlepszym ze wszystkich możliwych wyborów!

Więcej aktualności

Leave a CommentYour email address will not be published.