Części zamienne

W kurnikach stosuje się wiele elementów, które pozwalają na zachowanie właściwych warunków dla rozwoju ptaków. Z czasem mogą one jednak ulec uszkodzeniu. Niektóre z nich wymagają także regularnych kontroli i drobnych prac serwisowych, jak np. wymiana uszczelek. Z tego powodu nasza firma zajmuje się nie tylko montażem nowych instalacji, lecz także ich serwisowaniem. W tym celu wykorzystujemy wysokiej jakości części zamienne.

Dysponujemy częściami zamiennymi w wielu odsłonach. Pozwalają one na stworzenie sprawnie działających systemów zarówno w małych, jak i znacznie większych hodowlach drobiu. Różnią się od siebie przede wszystkim rozmiarem, typem czy jakością wykonania. Oferujemy naszym klientom zarówno budżetowe opcje, jak i te z najwyższej półki. Dobieramy właściwe m.in. do możliwości finansowych danej osoby.

Oferujemy części do poidełek dla drobiu, karmideł, ogrzewania, wentylacji, oświetlenia i wielu innych systemów. Dysponujemy tysiącami elementów, które pozwalają na stworzenie i naprawienie niemal każdego systemu niezbędnego w kurniku.

Wybieramy części zamienne po zapoznaniu się ze specyfiką działania konkretnego systemu. Czasem do jego naprawienia konieczne jest bowiem wykorzystanie tylko pojedynczych elementów, co jest dość niewielką inwestycją. Wybieramy właściwe produkty, a następnie zajmujemy się ich montażem we wskazanym miejscu. Oferujemy kompleksowe usługi, dzięki czemu z naszej oferty korzystają nawet bardzo duże firmy zajmujące się produkcją mięsa i jajek.

Avena Tadeusz Awiżeń
Klewki 13A, 10-687 Olsztyn, Gmina Purda NIP: 739-100-53-46
Kontakt biuro

Copyright @ 2022 Avena. Wszystkie prawa zastrzeżone.​ Projekt i realizacja: artneo.pl