Karmidła dla drobiu

Karmidła dla drobiu pozwalają na zapewnienie stałego dostępu do jedzenia, co wpływa bezpośrednio na zdrowie i tempo wzrostu ptaków. W naszym asortymencie znajdą Państwo produkty tego typu w wielu odsłonach. Jeden egzemplarz pozwala na zastosowanie w hodowlach, w których żyje wiele ptaków. To produkty niezwykle łatwe w obsłudze – wystarczy je tylko uzupełniać co kilka dni. W ten sposób ptaki mogą mieć dostęp do świeżego pożywienia i jeść je wtedy, gdy mają na to ochotę.

Na rynku znaleźć można karmidło dla kur w formie tacki, korytka czy modelu zsypowego. Mają one zwykle niską krawędź korytka, dzięki czemu kury mogą bez problemu dostać się do pożywienia. Nieco inne karmidła stosuje się w przypadku piskląt. Muszą być one jeszcze mniejsze, aby zapewnić komfort korzystania z akcesorium przez zwierzęta. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty tego typu w wielu odsłonach, co pozwoli na idealne dopasowanie odpowiedniego modelu do wieku i gatunku hodowanych ptaków. Oferujemy też automatyczne karmidła dla kur, które pozwalają na jeszcze rzadsze uzupełnianie paszy, wpływając na wydajność całej produkcji.

Nasze karmidła dla kur niosek zostały wykonane w taki sposób, by możliwe było korzystanie z nich przez co najmniej kilka lat. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu nie ulegają zniszczeniu pod wpływem dziobania. Co więcej, z takich produktów często korzysta się na świeżym powietrzu. Muszą być więc wytrzymałe także na działanie warunków atmosferycznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. Z chęcią pomożemy w doborze odpowiedniego modelu do charakterystyki danej hodowli.

Avena Tadeusz Awiżeń
Klewki 13A, 10-687 Olsztyn, Gmina Purda NIP: 739-100-53-46
Kontakt biuro

Copyright @ 2022 Avena. Wszystkie prawa zastrzeżone.​ Projekt i realizacja: artneo.pl