Wloty powietrza do kurnika

W kurniku muszą zostać zachowane odpowiednie parametry powierza, by zadbać o zdrowie ptaków i zapobiegać przenoszenie się chorób. W tym celu wykorzystuje się system wentylacji, w którego skład wchodzą także wloty powietrza do kurnika. Pozwalają one na wpuszczanie świeżych mas powietrza do wnętrza pomieszczenia i usuwanie tych zużytych. Wloty różnią się od siebie wielkością raz rodzajem klap, odpowiedzialnych za kierowanie strumienia powietrza we właściwym kierunku. Takie elementy doskonale dopełniają wentylatory inwentarskie.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wloty powietrza do kurnika w wielu odsłonach. Pomagamy klientom dobrać odpowiedni model do planowanego zastosowania. Znaczenie ma bowiem wielkość pomieszczenia, a także inne systemy zastosowane w jego wnętrzu. Tylko dzięki nim możliwe jest zadbanie o właściwe warunki, wpływające pozytywnie na zdrowie ptaków i wydajność produkcji.

Można dopasować je do konstrukcji niemal każdego budynku. To wyroby, które z powodzeniem będą pełnić swoją funkcję przez wiele lat. Sprawdzają się one zarówno w niewielkich kurnikach, jak i gospodarstwach zajmujących się masową produkcją jajek czy mięsa.

Ścienne wloty powietrza do kurnika

Hodowcom korzystającym z naszej oferty proponujemy m.in. ścienne wloty powietrza do kurników. Wloty te są chętnie wybierane ze względu na wysoką wydajność pracy przy niskiej prędkości powietrza. Oprócz tego urządzenia te są łatwe w czyszczeniu i konserwacji. Ścienne wloty powietrza marki SKOV przeznaczone są do osadzania w ścianach betonowych oraz montażu w ścianach o mniejszej wytrzymałości. Wloty wyposażone są w płyty umożliwiające ukierunkowanie powietrza w stronę sufitu oraz w klapy pozwalające na szczelne zamknięcie.

Proponowane przez nas wloty powietrza do kurników mają odpowiedni, ergonomiczny kształt, który ułatwia prowadzanie świeżego powietrza. Z naszą pomocą bez problemu dopasują Państwo wlot powietrza do systemu wentylacji. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi producentami.

Zapraszamy do kontaktu w celu poznania dokładnych parametrów naszych produktów. Z chęcią służymy pomocą w razie jakichkolwiek wątpliwości.

 

Avena Tadeusz Awiżeń
Klewki 13A, 10-687 Olsztyn, Gmina Purda NIP: 739-100-53-46
Kontakt biuro

Copyright @ 2022 Avena. Wszystkie prawa zastrzeżone.​ Projekt i realizacja: artneo.pl