Linie pojenia dla drobiu

Linia pojenia dla drobiu zapewnia stały dostęp do wody w większych hodowlach ptaków. System składa się m.in. ze specjalnej rury wodnej. Przepływa przez nią ciecz, którą ptaki pomogą pobierać z wykorzystaniem smoczków. Umieszczono je na wytrzymałych trzpieniach ze stali nierdzewnej. Taka budowa systemu jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Stanowi ona alternatywę dla automatycznych poideł dla kur. To rozwiązanie cenione zwłaszcza w dużych hodowlach ptaków. W takich miejscach konieczne jest zapewnienie odpowiedniego przepływu pożywienia i wody, by ptaki nie tłoczyły się przy karmidłach, a jednocześnie miały stały dostęp do niezbędnych surowców.

Oferujemy linie pojenia dla drobiu w wielu wersjach. To produkty pozwalające na zamontowanie zarówno w prostych, jak i nieco bardziej skomplikowanych budynkach. Pomagamy naszym klientom dobrać odpowiednie rozwiązanie do specyfiki danej hodowli.

Sprzedajemy zarówno kompletne linie pojenia dla drobiu, jak i pojedyncze elementy wchodzące w skład całego systemu. Takie konstrukcje mają to do siebie, że można je łatwo modyfikować wraz ze zmieniającymi się potrzebami użytkownika. Jeśli więc w danym budynku zostanie stworzonych więcej stanowisk dla ptaków, możliwe jest przedłużenie całego systemu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą. Przedstawimy dokładne parametry naszych produktów i pomożemy dobrać odpowiedni do wielkości stada, charakterystyki budynku oraz pozostałych zautomatyzowanych systemów umieszczonych w danej hodowli.

Avena Tadeusz Awiżeń
Klewki 13A, 10-687 Olsztyn, Gmina Purda NIP: 739-100-53-46
Kontakt biuro

Copyright @ 2022 Avena. Wszystkie prawa zastrzeżone.​ Projekt i realizacja: artneo.pl