Karmidła zsypowe dla drobiu

Popularnym wyborem wśród hodowców ptaków są karmidła zsypowe dla drobiu. Pozwalają one na zapewnienie stałego dostępu do pożywienia. Co więcej, takie modele można z łatwością zawiesić. W ten sposób pożywienie umieszczone we wnętrzu pojemnika jest zabezpieczone przed zabrudzeniem, co wpływa bezpośrednio na jego jakość. Działanie tego rodzaju karmidła opiera się na sile grawitacji. Pojemnik, do którego mają dostęp ptaki, zapełnia się więc automatycznie.

Karmidła zsypowe dla drobiu to produkty odporne na działanie wielu czynników. Mowa tu m.in. o warunkach atmosferycznych. Często stosuje się je bowiem na otwartych wybiegach. Karmidła wykonuje się z materiałów odpornych na działanie deszczu czy promieniowania UV. To trwałe surowce, które nie ulegają uszkodzeniom mechanicznym, np. pod wpływem dziobania przez ptaki. Oferujemy karmidła dla drobiu wykonane z tworzyw sztucznych.

Karmidła zsypowe dla drobiu pozwalają na uzupełnienie paszy nawet o masie kilkunastu kilogramów. Taka ilość pożywienia wystarczy na kilka dni. Pozwala to na znacznie łatwiejsze dbanie o ptactwo, także w dużych hodowlach. W naszym asortymencie znajdą Państwo karmidła w wielu rozmiarach, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do typu gospodarstwa i gatunku ptactwa. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu. Pomożemy dobrać odpowiednie karmidło zsypowe do Państwa potrzeb.

Avena Tadeusz Awiżeń
Klewki 13A, 10-687 Olsztyn, Gmina Purda NIP: 739-100-53-46
Kontakt biuro

Copyright @ 2022 Avena. Wszystkie prawa zastrzeżone.​ Projekt i realizacja: artneo.pl