Serwis

Intensywna eksploatacja sprawia, że elementy wchodzące w skład systemów w kurnikach z czasem mogą ulec uszkodzeniu. Z tego powodu zajmujemy się nie tylko montażem nowych instalacji, lecz także ich serwisowaniem. Naprawiamy wszelkie usterki, dbając o odpowiedni stan systemów. Ich sprawność wpływa bowiem bezpośrednio na zdrowie zwierząt i jakość produkcji. Reagujemy na wszystkie uszkodzenia bardzo szybko. Możemy także wykonać regularne kontrole, które mają na celu potwierdzić, że wszystkie elementy konstrukcji działają w odpowiedni sposób.

W trakcie realizowanych przez nas prac wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone części zamienne. Dbamy o to, by pozwalały one na zachowanie systemu w odpowiednim stanie na kolejne lata. To wysokiej jakości elementy od cenionych producentów. Konsultujemy ich wymianę z klientem. Może on zdecydować, na jakie części się zdecyduje, biorąc pod uwagę swój budżet.

Sprawność elementów systemów stosowanych w kurnikach jest niezwykle ważna. Ewentualne usterki, niewykryte odpowiednio wcześnie, mogą doprowadzić do poważnych problemów i konieczności dokonania obszerniejszych oraz kosztowniejszych napraw w przyszłości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się montażem oświetlenia do kurnika, wentylacji czy ogrzewania. Projektujemy również linie odpowiedzialne za dostarczanie zwierzętom wody i pożywienia. Współpracujemy zarówno z dużymi, jak i małymi gospodarstwami. Naprawiamy całe systemy oraz ich niewielkie fragmenty. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Avena Tadeusz Awiżeń
Klewki 13A, 10-687 Olsztyn, Gmina Purda NIP: 739-100-53-46
Kontakt biuro

Copyright @ 2022 Avena. Wszystkie prawa zastrzeżone.​ Projekt i realizacja: artneo.pl