O Firmie

Szanowni Państwo

Nasza firma istnieje od 1994 roku. Od momentu jej powstania, opierając się na zdobytym, wieloletnim doświadczeniu, świadczymy wysokiej jakości usługi doradcze oraz instalacyjno – serwisowe w zakresie kompleksowego wyposażania budynków inwentarskich do hodowli drobiu.

Oferujemy naszym klientom innowatorskie rozwiązania stosowane przez hodowców na całym świecie. Poprzez lata naszej działalności staliśmy się cenioną firmą o solidnej i rzetelnej marce. Naszym klientom służymy pomocą w projektowaniu, modernizacji, sprzedaży i montażu, jak również świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Urządzenia, których używamy do montażu, spełniają najwyższe kryteria światowej klasy. W swojej ofercie posiadamy produkty znanych marek, takich jak: Skov, Chore-Time, Lubing, Gasolec, Ziehl-Abegg, Ermaf, Giordano, Pericoli. Ponadto posiadamy własne środki transportu, zaplecze magazynowe i wykwalifikowane ekipy montażowo – serwisowe.

Zapraszamy do korzystania z bogatej oferty naszych produktów i świadczonych usług.

Dlaczego my

Profesjonalizm

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą - dzięki niej możemy świadczyć usługi niemal z każdej dziedziny począwszy od budowy budynku, instalacji elektrycznych, kończąc na usługach serwisowych i doradczych. Przekonaj się, że warto nam zaufać.

Nowoczesność

Nasza firma stosuje najnowsze technologie znane i doceniane na całym swiecie. Dzięki nim jesteśmy liderem na polskim rynku w branży budynków inwentarskich. Posiadamy doskonałe wyposażenie nawet dla najbardziej wybrednego klienta.

Solidność

Kilkadziesiąt wykonanych w pełni zleceń w całej Polsce może świadczyć, że jesteśmy liderem w swojej kategorii. Udzielamy gwarancji na nasze usługi oraz serwisujemy wykonane dzieła. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie przygotowując solidną ofertę.

Avena Tadeusz Awiżeń
Klewki 13A, 10-687 Olsztyn, Gmina Purda NIP: 739-100-53-46
Kontakt biuro

Copyright @ 2022 Avena. Wszystkie prawa zastrzeżone.​ Projekt i realizacja: artneo.pl