Smoczki dla drobiu

W skład systemów pojenia wchodzi wiele różnych elementów. Pozwalają one na komfortowe pobieranie wody ptakom, które ze względu na dziób piją nieco inaczej niż ssaki. Końcówki linii pojenia dla drobiu to zwykle specjalne smoczki. Są one osadzone na metalowych trzpieniach, które zapewniają wytrzymałość całej konstrukcji.

Nasze smoczki dla drobiu zostały zaprojektowane w taki sposób, by zapobiegać ociekaniu nadmiaru wody na ściółkę. Pozwala to na uniknięcie jej gnicia pod wpływem wilgoci. Smoczki umożliwiają naturalne pobieranie wody, co wpływa bezpośrednio na zdrowie ptaków. Mają one stały dostęp do świeżej wody. Jest ona osłonięta przed działaniem czynników zewnętrznych, co pozwala na zachowanie jej odpowiedniej jakości. Do wody umieszczonej w zbiorniku nie docierają bowiem zanieczyszczenia.

Smoczki dla drobiu pozwalają na wykorzystanie zarówno w przypadku niosek, jak i brojlerów. Stosuje się je także w hodowlach innych gatunków ptaków. Poszczególne modele różnią się od siebie przede wszystkim wielkością. Pomagamy naszym klientom dopasować odpowiedni egzemplarz do potrzeb ptaków i hodowcy. Zapewniamy, że są to części bardzo wytrzymałe, pozwalające na bezproblemowe korzystanie przez długi czas.

W naszej ofercie znajdą Państwo także wiele innych elementów linii pojenia. Pozwalają one na stworzenie funkcjonalnego systemu, nawet w przypadku bardzo dużych hodowli. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem na stronie.

Avena Tadeusz Awiżeń
Klewki 13A, 10-687 Olsztyn, Gmina Purda NIP: 739-100-53-46
Kontakt biuro

Copyright @ 2022 Avena. Wszystkie prawa zastrzeżone.​ Projekt i realizacja: artneo.pl