System automatycznego przepłukiwania Lubing

                Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, firma Lubing opracowała system automatycznego przepłukiwania linii pojenia. Sprawdza się on rewelacyjnie zarówno w trakcie antybiotykoterapii, jak i po jej zakończeniu. Każdy hodowca wie, jak ważne jest pozbycie się resztek leków z obiegu wodnego po zakończeniu leczenia. System automatycznego przepłukiwania pozwala utrzymać nienaganny stan higieniczny całej linii gwarantując dostęp do świeżej wody, ale także ogranicza rozwój bakterii czy zapobiega osadzaniu się glonów.

                Poza jednostką odpowietrzającą i zestawem odpływowym cały system składa się także z kontrolera, który może obsłużyć jednorazowo maksymalnie do 10 linii pojenia, ale może być również doposażony o dodatkowy moduł rozszerzający, który obsłuży dodatkowe 8 linii.

                Kontroler do przepłukiwania jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Pozwala na ustawienie kilku trybów pracy umożliwiając hodowcy określenie konkretnych ram czasowych przepłukiwania czy odstępów w czasie. Kontroler- sterownik łączy się z siłownikiem, który otwiera i zamyka zawór reduktora.

Kontroler dotykowy LCW
Optima E-Flush
Siłownik
Jednostka odpowietrzająca

Więcej aktualności